Jay Joga má otevřeno, do konce června sleva 20%

Jay Joga má otevřeno, do konce června sleva 20%

Korejské oblečení na jógu

Máme skvělou zprávu pro všechny milovníky jógy. V lednu 2019 jsme spustili náš nový eshop Jay Joga, který nabízí výhradně jihokorejské značky. Zjistěte, v čem je sportovní oblečení Made in Korea lepší a jak si jej pořídit výhodněji.

Navrženo pro ženy, vyrobeno v Jižní Koreji

Naším posláním je pomoci ženám cvičit příjemněji a zdravěji, tak, aby je cvičení bavilo. Zajímá nás, jaké mají zvolené materiály a metody šití dopad na lidské tělo. Nekvalitní nebo špatně vybrané oblečení vás totiž při cvičení omezuje a kazí prožitek z pohybu.

Proto přinášíme na trh jihokorejské značky, které na rozdíl od běžně dostupného zboží kladou větší důraz na pohodlí, funkčnost a kvalitu materiálů. Jak si správně oblečení na jógu vybrat se dočtete tady.

Proč zrovna Jižní Korea?

I když je v Čechách jóga populární, pořád tu ještě nemá tak výsadní postavení jako třeba tenis nebo fotbal. A tomu odpovídá i nabídka oblečení. Většina obchodů má buď oblečení primárně určené pro jiné sporty, nebo nehezké, špatně vyrobené věci. A ty opravdu kvalitní jsou tu příšerně drahé. To chceme změnit.

Jižní Korea naopak jógu miluje, existují tu specializované značky, které snoubí tohle nadšení s proslulou korejskou šikovností, honbou za inovacemi a důrazem na kvalitu. Výsledkem je citlivě navržené, precizně ušité oblečení, ve kterém je radost cvičit. Značky, které nabízíme, jsou navíc známé svým citem pro estetiku a minimalismus, jejich věci vám padnou jako ulité, zamilujete si jejich střih i barvy.

A to vše za ceny výrazně nižší, než u všech renomovaných evropských a amerických výrobců.

Zaváděcí ceny (-20 %) do 30. června

Rádi bychom naše představení zakončili nabídkou pro vás. Chtěli bychom odměnit všechny, kteří se nás na začátku rozhodnou podpořit nákupem, a proto až do konce února nabízíme slevu 20 % na všechny legíny, trička, tílka, topy, zip-up kabáty i mikiny z naší nabídky.

Budeme rádi, pokud ji využijete. Namaste.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.