Příběh Jay Yoga

Jeonghwa Leee Jay Yoga

Osud mne poslal z Jižní Koreje přes Indii až do Česka, chci pomáhat lidem, aby cvičili pohodlněji a zdravěji

Příběh korejské dívky, která procestovala svět, ale rozhodla se zůstat v Česku, založit zde jóga studio a obchod s oblečením na jógu, by zabral stovky řádků. Dejte mi, prosím, šanci a 10 minut vašeho času. Slibuji, že si odnesete něco nového.

Jmenuji se Jaehee. Rok a půl žiji v České republice a mým osobním posláním je pomáhat lidem jóga terapií. Ta se odlišuje tím, že klade větší důraz na zlepšení zdravotní kondice, dýchání, anatomii, meditaci a individuální přístup ke cvičícím.

Pětileté studium jógy a lektorství mne naučilo, jak jóga skutečně ovlivňuje zdraví, orgány a svaly

Do mého života vstoupila jóga před 6 lety. Život v Jižní Koreji je krásný, ale náročný. Lidé jsou vystaveni takovému tlaku společnosti, práce a hierarchie jako málokde na světě. V určitý moment to bylo příliš i na mne. Opustila jsem tehdy mou zemi a odjela studovat jóga terapii do Bengalúru v Indii. Bez přátel, bez znalostí.

V Indii jsem strávila několik inspirativních let a vystudovala univerzitu S-VYASA, pravděpodobně jednu z nejuznávanějších v Indii. Tato instituce vydala přes 500 výzkumů a ovlivnila i mne svým unikátní pohledem na jógu, coby nejen fyzickou, ale i vědeckou disciplínu. Naučila jsem se, jak jóga skutečně ovlivňuje lidské zdraví, jak fungují orgány a svaly, a že to, co je často praktikováno jako jóga, může studentům více škodit než prospívat.

To je první důvod, proč byste se měli nad oblečením pro jógu zamyslet.
Prospívá vašemu tělu a orgánům? Je flexibilní, prodyšné, z neškodlivých materiálů?

Po 5 letech jsem se na krátko vrátila zpět do Jižní Koreje a pokračovala speciálním tréninkem pro jóga terapeuty ve škole JAI. JAI za 14 let vycvičila přes 2500 terapeutů. Jsem velmi vděčná, že jsem jedním z nich. Zkušenosti, praxe a kontakty, které jsem získala, mi velmi pomohly.

Chci, aby Jay Yoga bylo místo, kde najdete kvalitní oblečení na jógu: kvalitní, praktické, designové a za rozumnou cenu

Během života v Indii jsem potkala mého českého přítele. To ovlivnilo, proč jsem se usadila v Česku a založila zde mé vlastní jóga studio. Začala jsem poznávat české prostředí a navštívila lekce různých studií. Uvědomila jsem si, že mohu lidem v Česku pomáhat cvičit pohodlněji a zdravěji i jinak. Skrze správné oblečení.

  1. Narazila jsem na studenty, kteří se ve svém oblečení necítili dobře a věnovali se mu více než lektorovi či pózám. Správné oblečení vám umožní se koncentrovat.
  2. Narazila jsem na více lidí, kteří cvičili v nevhodném oblečení. Oblečení navržené na jógu umožňuje zapojení celého těla, je tak vhodné pro různé aktivity. Oblečení na jiné sporty takto spíše nefunguje.
  3. Narazila jsem na to, že lidé záměrně vybírají barvy oblečené, které je dělají štíhlejší, místo toho, aby si volili oblečené, které jejich tělo tvaruje.

Přitom takové oblečení existuje. V mé zemi. To formovalo mou vizi: aby Jay Yoga byl jednou kamenný obchod s korejskými značkami oblečení pro jógu, kde lidé mohou získat doporučení, oblečení si vyzkoušet a zjistit o něm více. To je zatím daleko, nákupem na e-shopu Jay Yoga však mou vizi podpoříte.

Proč vyzkoušet zrovna korejské značky oblečení na jógu?

Korejské značky oblečení na jógu nejsou v České republice známé ani dostupné. V současné době je Jay Yoga jediné místo, kde si je můžete pořídit.

Navrženo pro ženy

Krásné a funkční oblečení, které tvaruje a nezvýrazňuje co nemá.

Design a barvy

Vybírejte z originálních barev a promyšlených konceptů.

Prvotřídní materiály

Jen prodyšné a odolné látky prospívají koncentraci a zdraví.

Zajímavé ceny

Nabízíme kvalitní a designové oblečení za dobrou cenu.

Jay znamená vítězsví, vítězství pro vše dobré

Děkuji, že jste můj příběh dočetli a obchod Jay Yoga navštívili. Pokud vás mé myšlenky zaujaly, budu ráda, když vyzkoušíte některé oblečení z naší nabídky.

 

Zpět na nabídku
1 z 3

Novinky v nabídce

1 z 8