Získejte slevu 100 Kč na první nákup. Více zde.

Novinky

Prohlášení ke COVID-19 a našemu oblečení z Jižní Koreje

Zavítali jste na náš web, líbí se vám oblečení, ale kladete si otázku, zda objednat zrovna nyní oblečení z Jižní Koreje? Dovolte nám vysvětlit, proč je oblečení z Jay Yoga zcela bezpečné a proč se nemusíte obávat. Hlavním důvodem je především to, že oblečení máme skladem ještě z doby před epidemií a naši poslední objednávku jsme přijali před vypuknutím epidemie v Jižní Koreji.


Rozšířili jsme nabídku tílek a topů na cvičení

Rozšířili jsme nabídku tílek a topů na cvičení

Od konce září najdete v našem e-shopu, ale i na třech dalších místech v Praze, nové produkty. Přidali jsme hlavně tílka a topy na jógu, pilates, fitness a volný čas. Pojďme se ale rovnou podívat na to, co pro vás máme nového.


V srpnu jsme v Koreji, objednávky doručíme 3. září

Během srpna 2019 bude provoz e-shopu omezen, neboť jsme po celý měsíc na obchodním tripu v Koreji. Hledáme pro vás nové modely oblečení na jógu, a pro nás partnery, kteří by nám umožnili vyrábět zcela vlastní značku.


Sleva na oblečení pro instruktorky jógy

Sleva na oblečení pro instruktorky jógy

Jste instruktorka jógy a chcete si kvalitní korejské oblečení na jógu vyzkoušet? Připravili jsme pro vás speciální akci, během níž si můžete naše oblečení pořídit s 10% slevou.


Nejste si jistá? Přijde si oblečení zkusit do našeho studia

Nejste si jistá? Přijde si oblečení zkusit do našeho studia

Věříme, že nákup oblečení na jógu, zvláště pochází-li z Asie, nemusí být snadný ani důvěryhodný. Proto je vždy v pořádku, máte-li zájem si oblečení, velikosti a kvalitu nejdříve vyzkoušet, a až teprve poté koupit. V souvislosti s tím pro vás máme hned několik dobrých zpráv.