Představujeme Andar, korejskou značku jóga módy

Představujeme Andar, korejskou značku jóga módy

Představujeme značku Andar

Na naše e-shopu Jay Yoga dnes najdete přes 50 produktů korejské značky Andar. Rádi bychom vám tedy tuto značku kvalitního dámského korejského oblečení na jógu a fitness představili zblízka.

Kvalitní, fukční a inovativní móda na jógu

Značku Andar založila Ae Ryun Shin v roce 2015, a okamžitě se stala hitem na korejském trhu. Jen během prvního půl roku si zákazníce pořídili oblečení v hodnotě přes 400 mil. Kč.

Ae Ryun Shin předtím pracovala jako instruktorka jóga. Nebyla však spokojená s kvalitou oblečení od velkých značek jako je Nike, Adidas či dalších fitness značek. Oblečení jí připadalo nepohodlné, a při nabízené kvalitě i příliš drahé.

Proto se rozhodla založit svou vlastní značku. A navrhovat ji z pohledu nejen módních návrhářů, ale i trenérů a studentů jógy.

Od té doby oblečení značky prošlo výrazným vývojem. Samozřejmě skrze pokusy, chyby a testování. Nicméně dnes je Andar #1 značka oblečení pro jógu a aktivní čas v Jižní Koreji. S více než 20 miliony zákaznícemi.

Sama Ae Ryun Shin věří, že značka uspěla především kvůli velkému důrazu na kvalitu, funkčnost, inovace a female-centric design. Jejím mottem je "Pro lidi, pro ženy".

Vyzkoušejte si oblečení Andar i vy

Jsme velmi pyšní na to, že jsme získali možnost uvést tuto značku na český trh, a být zároveň jediným distributorem v Evropě. Vyzkoušejte si na vlastní kůži korejskou kvalitu, design a technologie. Vyzkoušejte třeba legíny, topy, trička, tílka, podprsenky, svetry, zip-up kabáty nebo mikiny z naší nabídky.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.